Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-B3100H-M2A
KopierenKopieren
Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
MPAR-B3100H-M2A
Hersteller-Referenz
MPAR-B3100H-M2A
Kommerzielle Referenz
MPAR-B3100H-M2A
MP-Series Electric Cylinders, 100 mm (4.15 in.), 460V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, No Brake
  • Linear feed force of up to 8896 N (2000 lbs)
  • Speeds up to 1 m/sec
  • Linear stroke lengths to 800 mm
  • Positioning repeatability of ± 0.02 mm
  • High resolution absolute feedback
  • 100% duty cycle rating