Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-A3200E-M4A
Lieferanten Ref.
MPAR-A3200E-M4A
Hersteller-Referenz
MPAR-A3200E-M4A
Kommerzielle Referenz
MPAR-A3200E-M4A
MP-Series Electric Cylinders, 200 mm (8.3 in.), 230V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake