Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-A3100H-M2D
Lieferanten Ref.
MPAR-A3100H-M2D
Hersteller-Referenz
MPAR-A3100H-M2D
Kommerzielle Referenz
MPAR-A3100H-M2D
MP-Series Electric Cylinders, 100 mm (4.15 in.), 230V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, No Brake