Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Wires - 141A-GS45RR25
KopierenKopieren
Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Wires
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:42
Grundlegende Spezifikationen
  • Art des Zubehörs/Ersatzteils - Anschlusstechnik
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
141A-GS45RR25
Hersteller-Referenz
141A-GS45RR25
Kommerzielle Referenz
141A-GS45RR25
Art des Zubehörs/Ersatzteils:
Anschlusstechnik
Standard Busbar Mounting Module. 25A. 200 x 45mm. Includes supply wires. For use with 5/10mm thick busbar
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Suitable for use with control plug
  • Multiple adapters can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A