Allen-Bradley - GP Alternating Relay - 700-HTA1A24-7
KopierenKopieren
Allen-Bradley - GP Alternating Relay
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
700-HTA1A24-7
Hersteller-Referenz
700-HTA1A24-7
Kommerzielle Referenz
700-HTA1A24-7
700-HTA Alternating Relay, SPDT (1 control switch), 24V AC, w selector switch.
  • Controls 12V, 24V, 120V or 240V AC operation
  • Includes 10 A single- or double-pole output configurations