Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S - 875L-N25NP30-D4
Grundlegende Spezifikationen
  • Schaltabstand - 25 mm
Lieferanten Ref.
875L-N25NP30-D4
Hersteller-Referenz
875L-N25NP30-D4
Kommerzielle Referenz
875L-N25NP30-D4
Schaltabstand:
25 mm
Capacitive Sensor Cylindrical Housing, DC Unshielded, 25 mm (0.98 in.) Sensing Distance, Normally Open Sourcing PNP, 30 mm (1.18 in.) Barrel Diameter, DC Micro Quick Disconnect