Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S - 875L-M16NP30-D4
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Schaltabstand - 16 mm
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
875L-M16NP30-D4
Hersteller-Referenz
875L-M16NP30-D4
Kommerzielle Referenz
875L-M16NP30-D4
Schaltabstand:
16 mm
Capacitive Sensor Cylindrical Housing, DC Shielded, 16 mm (0.63 in.) Sensing Distance, Normally Open Sourcing PNP, 30 mm (1.18 in.) Barrel Diameter, DC Micro Quick Disconnect