Allen-Bradley - Busbar Adaptor Module - 141A-FL110V250T
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Busbar Adaptor Module
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Art des Zubehörs/Ersatzteils - Adapterplatte
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
141A-FL110V250T
Hersteller-Referenz
141A-FL110V250T
Kommerzielle Referenz
141A-FL110V250T
Art des Zubehörs/Ersatzteils:
Adapterplatte
MCS Standard Busbar Module with terminal on top. Width 110mm. Length 320mm.250A. For 141A Compact Busbar System
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Adapters ≤ 81 mm wide can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A