Allen-Bradley - 40 A 194L Load Switch - 194L-E40-1753
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 40 A 194L Load Switch
  • Polzahl - 3
Lieferanten Ref.
194L-E40-1753
Hersteller-Referenz
194L-E40-1753
Kommerzielle Referenz
194L-E40-1753
Polzahl:
3
690 V
Bemessungsdauerstrom Iu:
40 A
Ausführung des Betätigungselements:
Drehknopf
IEC Control and Load Switch, OFF-ON 90°, 40 Amp, 3 Poles , Front / Door
  • 12, 16, 20, 25, 32, and 40 A inductive load-rated switch