Allen-Bradley - 32 A 194L Load Switch - 194L-E32-1752
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 32 A 194L Load Switch
  • Polzahl - 2
Lieferanten Ref.
194L-E32-1752
Hersteller-Referenz
194L-E32-1752
Kommerzielle Referenz
194L-E32-1752
690 V
Bemessungsdauerstrom Iu:
32 A
Ausführung des Betätigungselements:
Drehknopf
IEC Control and Load Switch, OFF-ON 90°, 32 Amp, 2 Poles , Front / Door
  • 12, 16, 20, 25, 32, and 40 A inductive load-rated switch