Allen-Bradley - 30.5 mm Indicator Indicator 80 - 800L-30L24C
KopierenKopieren
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Durchmesser - 30.5 mm
  • Gesamtlänge - 40 mm
  • Geeignet für Anzeigezwecke - ja
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
800L-30L24C
Hersteller-Referenz
800L-30L24C
Kommerzielle Referenz
800L-30L24C
Durchmesser:
30.5 mm
Gesamtlänge:
40 mm
Geeignet für Anzeigezwecke:
ja
Indicator Light, Plastic, 30.5 mm, LED, 24V AC/DC, Clear
  • Economical, commercial-grade indicators
  • Lighted, strobe, or incandescent
  • Shallow back-of-panel depth
  • Type 4/4X/13, watertight/oiltight (12 mm is Type 1)
  • 18, 22, and 30 mm devices are rated for use in Class 1 Div. 2 Groups A, B, C, D