Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8 - 800FP-MK44PX01
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
800FP-MK44PX01
Hersteller-Referenz
800FP-MK44PX01
Kommerzielle Referenz
800FP-MK44PX01
800F Non-Illuminated Mushroom Operators, Key Release, 40mm, Round Plastic (Type 4/4X/13, IP66), Red, , Plastic Latch Mount, 0 N.O. Contact(s), 1 N.C. Contact(s),