Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-40AE100
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
800F-40AE100
Hersteller-Referenz
800F-40AE100
Kommerzielle Referenz
800F-40AE100
Emergency stop legend plates for 22.5 mm push buttons. Special multi-function 4-piece snap-in plates and frame. Aluminium with black text.